Pray For Iran
Language:    عربي     English     Español     فارسی     Français     日本語     한국어     Portugues     Русский     Svenska
روز سوم

روز سوم: ۲۷ مِی ۲۰۰۶

سرزمینی بسته، قلبهایی باز

تقریباً هر کسی می‌داند که سرزمین ایران به روی انجیل بسته بوده است. اما آنچه اکثر مسیحیان از آن غافلند این است که این سرزمین مملو است از قلبهایی باز. آری، بسیاری از مردم ایران تشنۀ شنیدن حقیقت هستند و می‌خواهند خدا را بشناسند، و به شدت به کمک نیاز دارند.

خداوند محض رحمتِ خود فریاد آنان را شنیده است، و بسیاری را اعم از مرد و زن و کودک بسوی خود خوانده است. بسیاری از ایرانیان با دیدن خواب و رؤیا به مسیح ایمان آورده‌اند. زنی جوان که زمانی علوم اسلامی خوانده بود چنین شهادت می‌دهد: "من تصمیم داشتم خودکشی کنم. اما یک شب خواب دیدم در یک کلیسا هستم، و یک جلد عهدجدید به من دادند. اول قبول نکردم، اما به من گفته شد که امتحان کنم و ببینیم آیا عیسی می‌تواند پاسخگوی سئوالاتم باشد یا نه. وقتی از خواب بیدار شدم، آدم دیگری بودم. بکلی عوض شده بودم. مدتی بعد قلب خود را به مسیح سپردم و او مرا از گناهانم نجات داده، زندگی مرا شاد و شیرین ساخت."

بیماران از عیسی مسیح یاری خواسته‌ و از او شفا یافته‌اند. زنی دیگر می‌گوید: "پسرم سخت مریض بود و نمیدانستم چه کنم. سی و پنج سال مدام دعا کرده بودم اما حتی برای یکی از دعاهایم نیز جواب نگرفتم. به همین جهت تصمیم گرفتم یک بار هم بدرگاه عیسی مسیح دعا کنم. روز بعد در کمال حیرت دیدم که پسرم بطرزی معجزه‌آسا شفا یافته است."

شهادتهایی از این قبیل فراوان است، و ما امروز می‌خواهیم دعا کنیم تا خدا همچنان بسیاری از مردم ایران را که قلبهای‌شان تشنه حقیقت است، ملاقات نماید.

  • دعا کنید تا اینگونه ملاقات‌های الهی و فوق‌طبیعی ادامه یابد، و اینکه افراد نوایمان بتوانند با مسیحیانی در تماس باشند که به تعلیم و شاگردسازی آنها بپردازند.
  • دعا کنید تا اعضای خانواده‌های این نوایمانان نیز آنها را بپذیرند و به شهادتِ ایمانِ آنها گوش فرادهند. دعا کنید تا خانواده‌ها در سراسر ایران بطور گروهی و دسته‌جمعی توبه کنند و نجات یابند.
  • دعا کنید تا در هر روستا و محله‌ای در ایران، کلیسایی خانگی وجود داشته باشد.

لطفاً برای مشاهده تصاویر امروز، بر روی لینکِ زیر کلیک نمایید.

باز هم از اینکه برای ایران دعا می‌کنید متشکریم.

www.prayforiran.org

:موارد دعا

با ما تماس بگیرید

اگر درمورد وب‌سایت "دعا برای ایران" سئوالی دارید یا با اشکالی مواجه شده‌اید، لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید. سئوالات کلی خود را به آدرس support@prayforiran.org، و سئوالات فنی خود را به آدرس site@prayforiran.org با ما در میان بگذارید.

 

| | Login