Pray For Iran
Language:    عربي     English     Español     فارسی     Français     日本語     한국어     Portugues     Русский     Svenska
روز سی‌ و یکم

بیست و چهارم ژوئن ۲۰۰۶

"در خاتمه، ای برادران، برای ما دعا کنید تا کلام خداوند بسرعت پیش برود و عزّت یابد، همانگونه که در میان شما چنین شد. و تا از افراد خبیث و شرور رهایی یابیم، زیرا همگان را ایمان نیست." دوم تسالونیکیان ۳: ۱ – ۲

آنچه اغلب در خدمت نادیده انگاشته می‌شود، نیاز مبرم به دعا برای رهبران کلیساست که هدف اصلیِ تیرهای دشمن هستند. به همین جهت، امروز می‌خواهیم تمام رهبران کلیساهای ایرانی و خانواده‌های‌شان را در دعا به حضور خداوند بلند کنیم.

اکثر رشدی که امروزه در کلیساهای ایرانی شاهدیم، نتیجه آن است که مردان و زنان خدا در شکاف ایستاده‌اند و زندگی خود را وقف گسترش پیام انجیل در ایران کرده‌اند. این عزیزان و خانواده‌های‌شان سخت به دعاهای ما نیاز دارند، تا کلیسا همچنان به رشد خود ادامه دهد. همچنین نباید همسران و فرزندانِ هشت خادم مسیحی را که از سال ۱۹۷۹ به این سو به شهادت رسیده‌اند، از یاد ببریم.

کلیسای ایران دارای خادمینِ و رهبران باتجربه‌ای از فرقه‌های کلیساییِ مختلف است که در کلیسای جهانی از عزّت و احترام فراوانی برخوردارند. همچنین ایران دارای رهبران مسیحی نوپایی است که با شور و حرارت مشتاقند هم‌میهنان‌شان با محبت مسیح آشنا شوند. همین‌ها هستند که در طیِ چند دهۀ آینده، کلیسای ایران را رهبری خواهند کرد. بنابراین باید برای آنان نیز دعا کرد.

بنابراین بیایید امروز به نیابت از این خادمینِ حضرتِ اعلی در پیشگاه تخت فیض او به شفاعت بپردازیم:

  • برای حفاظتِ رهبران مسیحی و خانواده‌های‌شان دعا کنید. بویژه برای همسران و فرزندان این خادمین دعا کنید و از خداوند بخواهید زندگی زناشوییِ رهبران کلیسای ایران را برکت دهد. دعا کنید تا خانه‌های آنان آکنده از شادی و خوشی باشد، و خداوند خانواده‌های‌شان را از هر نوع دسیسه شیطان محفوظ بدارد. همچنین دعا کنید تا خداوند به آنان قدرت و سلامتی عطا فرماید.
  • دعا کنید تا مسحِ روح‌القدس بر خدمتِ این رهبران باشد. مطابق افسسیان ۶: ۱۹ – ۲۰ دعا کنید تا خدا کلمات صحیح را در دهان آنان قرار دهد تا شجاعانه به موعظه کلام خدا بپردازند. همچنین دعا کنید که بتوانند بخوبی به گله خدا خوراک دهند، و افتادگی و مهربانیِ آنان بر همگان عیان باشد. نیز دعا کنید تا در کارهای‌شان سخت‌کوش و ساعی باشند، و بتوانند با توجه به برنامه سنگینی که دارند، بخوبی از وقت و نیروی خود استفاده کنند.
  • دعا کنید تا میوه‌های روح در زندگی آنان دیده شود، و در ایمان و عمل، پاک و نمونه باشند. همچنین دعا کنید تا همان طور که خوراک می‌دهند، خود نیز تغذیه شوند و هر روزه در شناخت و معرفت مسیح رشد و نمو کنند.
  • دعا کنید تا خداوند تمام احتیاجاتِ این عزیزان را برحسبِ دولتِ خود در جلال فراهم نماید.

باز هم از اینکه برای ایران دعا می‌کنید متشکریم.

:موارد دعا

با ما تماس بگیرید

اگر درمورد وب‌سایت "دعا برای ایران" سئوالی دارید یا با اشکالی مواجه شده‌اید، لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید. سئوالات کلی خود را به آدرس support@prayforiran.org، و سئوالات فنی خود را به آدرس site@prayforiran.org با ما در میان بگذارید.

 

| | Login