Pray For Iran
Language:    عربي     English     Español     فارسی     Français     日本語     한국어     Portugues     Русский     Svenska
روز پانزدهم

هشتم ژوئن ۲۰۰۶

"درخواست من تنها برای آنها نیست، بلکه همچنین برای کسانی است که بواسطۀ پیام آنها به من ایمان خواهند آورد، تا همه یک باشند، همانگونه که تو ای پدر در من هستی و من در تو. چنان کن که آنها نیز در ما باشند، تا جهان ایمان آورد که تو مرا فرستاده‌ای." یوحنا ۱۷: ۲۰ – ۲۲

زیباترین و معروف‌ترین فرش‌های جهان در ایران بافته می‌شود. صدها هزار گره کوچک از جنس پشم یا ابریشم با ظرافتِ تمام به هم بافته می‌شود و حاصل، طرح زیبا و منسجمی است که بیننده را به حیرت و تحسین وامی‌دارد. فرش نه تنها در منازل مورد استفاده است، بلکه زینت‌بخشِ منازل نیز هست و به هر خانه‌ای لطف و صفا می‌بخشد.

امروز می‌خواهیم برای اتحاد در کلیسای رو به رشدِ ایران دعا کنیم، درست همان اتحادی که عیسی مسیح در فصل ۱۷ یوحنا برای آن دعا کرد. می‌خواهیم از خداوند بخواهیم که رهبران، خادمین و ایماندارانِ کلیسای ایران را با هم متحد و یکدل گرداند، تا بر روی هم کلیسایی زیبا، متحد و پویا را تشکیل دهند که باعث جلال خدا در ایران و گستراندنِ رایحۀ خوشِ محبت خدا در میان مردم ایران است.

  • دعا کنید تا خداوند کلیسای ایران را با فروتنی و قدوسیتِ خود بپوشاند. دعا کنید تا کدورت‌ها بخشوده شود، و هر نوع روحِ رقابت، گله و شکایت و انتقاد از کلیسا دور گردد.
  • دعا کنید تا اتحاد و یکدلیِ کامل بر کلیسای ایران حکمفرما شود، و کوشش‌های دشمن جهت ایجاد شکاف و دودستگی در کلیسا خنثی گردد. همچنین دعا کنید تا خادمینِ خداوند دوشادوش هم خداوند را خدمت کنند تا پدر جلال یابد.
  • دعا کنید تا کلیسا برغم جفا و دشمنی‌ها، کماکان پویایی خود را حفظ کند. دعا کنید تا پیروان مسیح همگی نسبت به مردم ایران احساس محبت کنند، و با وجود خصومت‌ها، با شور و حرارت مشتاقانه در پیِ آن باشند که پیام صلیب را با تک تک ایرانیان در میان بگذارند.

باز هم از اینکه برای ایران دعا می‌کنید متشکریم.

:موارد دعا

با ما تماس بگیرید

اگر درمورد وب‌سایت "دعا برای ایران" سئوالی دارید یا با اشکالی مواجه شده‌اید، لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید. سئوالات کلی خود را به آدرس support@prayforiran.org، و سئوالات فنی خود را به آدرس site@prayforiran.org با ما در میان بگذارید.

 

| | Login